Sunny Nights Camping & Hostel

Rygos g. 12A, Gataučiai, LT-84268, Joniškio raj. Rodyti kelią 56.157021, 23.533914

Aikštelių skaičius: 10
Aikštelės palapinėms: 20
Namelių skaičius: 3
Lovų skaičius viso: 26
Plotas (ha): 1,2

Atributai

Bendrai / teritorija / aikštelės

Kempingo teritorija saugoma / aptverta
Kempingo aikštelės
Aikštelės kemperiams
Prisijungimas prie elektros kempingo aikštelėse
Aikštelės pritaikytos sunkioms transporto primonėms (>5 tonos)
Palapinių aikštelės
Namelių nuoma
Kambarių nuoma
Pavėsis dalinis
Pavėsis
Gyvūnai leidžiami
Laužavietė
Vietos iškyloms

Sanitarija

Gėlo vandens papildymas
Vandens nuotekų išpylimas
Cheminio tualeto išpylimas
Dušai (šaltas ir karštas vanduo)
Pritaikyta neįgaliems

Paslaugos ir patogumai

Bevielis internetas
Kompiuteris su internetu svečiams
Informacija turistams
Kioskas/parduotuvė
Vieta maistui gaminti (min. įrangta viryklė ir kriauklė)
Šaldytuvas
Indų plovimo vieta
Plautuvė drabužiams skalbti
Skalbimo mašina
Džiovyklė
Bendras poilsio kambarys
Televizija
Patalpos renginiams
Grilis
Palapinių nuoma
Atliekų rūšiavimas

Veiklos, sportas ir užimtumas

Vaikų žaidimų aikštelė (lauke)
Maudymosi vieta (lauke: jūra, upė, ežeras, tvenkinys ir kt.)
Paplūdimys
Pirtis
Žaidimai su kamuoliu
Stalo žaidimai
Dviračių nuoma
Pėsčiųjų takai
Žvejyba
Ekskursijos su gidu (pėsčiomis, transportu, laivu ir kt.)

Kempingo ir atvykimo aprašymas

„Sunny Nights Camping & Homestead" (Saulėtųjų naktų sodyba)  – tai šimtametė sodyba, kadaise buvusi pašto stotis (Karaulka), įkurta 1910 metais. Stotis aptarnavo arklių pašto maršrutą tarp Rygos ir Karaliaučiaus (dabar Kaliningradas). Dabar sodybos svečių laukia išskirtinė aplinka, istoriniai svečių namai bei nuostabus obelų sodas, pritaikytas poilsiui, šventėms ar piknikui. Be to, šalia yra puikus tvenkinys su smėlio paplūdimiu, tinklinio aikštele ir kita būtina infrastruktūra. Bohemiška atmosfera, kurią sukuria hipiškais ir tradiciškais lietuviškais elementais išpuošti pastatai, rankų darbo dekoracijos ir ošianti gamta, neleis nuobodžiauti.

Saulėtųjų naktų sodyboje vyksta įvairios muzikos, meno, kultūros, šeimos ir laisvalaikio šventės, atviros visuomenei. Čia minimos kasmetinės Rasų bei Žolinės šventės, rengiami koncertai, organizuojamos Gamtos menų dirbtuvėlės (Lino raižiniai, spauda ir spaudo gamyba, Dilgėlių pluošo gavyba/virvelių gamyba, Žolių pynimas, Sėklų mandalos, Saulės spauda, Popieriaus gamyba ir perdirbimas ir kt.) . Apie renginius ir edukacijas daugiau informacijos galima rasti: https://www.facebook.com/CampingSunnyNights/

Teritorijoje kiekvieną sezoną vyksta įvairios vaikų stovyklėlės, organizacijų mokymai, edukacijos. Teritorijoje stengiamės palaikyti jaukią, žalią ir švarią aplinką, ir padarysime viską, ką galime, kad jūsų apsilankymas čia būtų atpalaiduojantis ir įsimintinas.

Stovyklavietė ir sodyba yra įsikūrę netoli vieno mėgstamiausių keliautojų maršrutų Baltijos šalyse. Čia rasite įvairių lankytinų objektų, kuriuose galėsite pasiekti pėsčiomis, dviračiais ar kitomis transporto priemonėmis. Gausiai turistų lankomas Kryžių kalnas, Mūšos Tyrelio pelkė, Joniškio miesto sinagogos, Žagarės senamiestis ir kitos mažiau žinomos vietos, apie kurias noriai papasakosime.

Stovyklavietėje rasite šiuolaikiškai įrengtą administracijos pastatą, kuriame kempingo svečiai gali naudotis virtuve, bendromis erdvėmis, bibliotekėle, Wi Fi ryšiu bei kitais patogumais. Taip pat stovyklavietėje yra įrengti dušai bei tualetai. Sode bei stovėjimo aikštelėje yra įrengti elektros pajungimai, stalai, supynės vaikams, poilsio ir žaidimų erdvės. Yra bendri nuotekų išmetimo įrengimai, vandens stotelės. Stovyklavietė yra draugiška gyvnams. Sodybos namuose yra keletas privačių numerių, šeimos kambarių bei bendros nakvynės kambarių. 

Laukiami visi: kemperistai, autostopininkai, piligrimai, motociklininkai, pėstieji, dviratininkai.

Nuo 2019 m. tapome Alberge (albergue) piligrimams keliaujantiems Camino Lituano maršrutu.

Mėgstantiems iššūkius kviečiame prisijungti prie Saulėtųjų naktų bendruomenės. Sodyboje laukiami savanoriai, norintys išmokti įvairių amatų, įgyti įgūdžių bei gyvenimiškos patirties, prisidėti prie organiškos sodybos aplinkos kūrimo, maisto auginimo ir apdirbimo. Tai puiki galimybė norintiems pasprukti iš miesto į kaimą, išbandyti save. 


Atgal